RELAZZO style to nowy produkt w ofercie systemów tarasowych RELAZZO marki REHAU, który wyróżnia się na rynku krótkim czasem montażu.

RELAZZO style - szybkie w montażu systemy tarasowe

RELAZZO style wyróżnia się na tle innych dostępnych systemów niezwykle krótkim czasem montażu, zadziwiającymi wartościami dopuszczalnych obciążeń oraz strukturalną powierzchnią do złudzenia przypominającą powierzchnię drewna.

Systemy RELAZZO classic, RELAZZO screen oraz Rhombusprofil firmy REHAU już na dobre zadomowiły się na polskim rynku i w świadomości naszych klientów. System RELAZZO cechuje się szybkim systemem montażowym, co sprawia, że połączenia śrubowe stają się praktycznie zbędne.

Firmy montażowe szybko zauważą różnicę: czas układania w stosunku do dostępnych na rynku systemów tarasowych skróci się o ponad połowę. Podkonstrukcja systemu RELAZZO style składa się z wytrzymałych profili aluminiowych oraz innowacyjnych klipsów montażowych. Kolejna nowość to innowacyjna  powierzchnia paneli RELAZZO style w formie drewnianych słojów oraz trzy modne kolory desek.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: