Cegła CumulusStalowa cegła Cumulus oraz brunatna Naria to dwie nowości z polskich zakładów Wienerberger w Toruniu i Jankowej Żagańskiej, produkujących klinkier Terca.

Cegła Cumulus uzupełniła kolekcję Futura, wyróżniającą się nasyconymi, lekko połyskującymi barwami. Natomiast Naria poszerzyła ofertę cegieł strukturyzowanych o stonowanych kolorach ziemi.

Cegła Cumulus ma jednolity, stalowy kolor i subtelną "drapaną" fakturę. Poddawana jest procesowi angobowania, dzięki czemu jej kolor jest bardziej nasycony i lekko połyskujący. Cegłą ta polecana jest do domów o nowoczesnej, metalicznej elewacji.

Cegła NariaCegła Naria, ma strukturę starej cegły. Malowniczo przeplatają się na niej odcienie koloru brunatnego. Naturalne kolory tych cegieł uzyskuje się między innymi poprzez sterowanie temperaturą oraz ilością tlenu podczas wypału. Taki proces produkcji sprawia również, że cegły nigdy nie są jednakowe – gotowa klinkierowa ściana sprawia wrażenie, jakby była wykonana z materiału o wielu odcieniach danego koloru.

 

Cegła NariaCegła Cumulus

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: